Ekonomi

TİSK, Ortak Yarınlar Ödül Programı’na başvuruları kabul etti

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) tarafından kurumsal sosyal sorumluluk projelerinin ve örnek uygulamaların ödüllendirilmesi ve iyi uygulamaların yaygınlaştırılması amacıyla düzenlenen “Ortak Gelecekler Ödül Programı”na başvurular devam ediyor.

TİSK’ten yapılan açıklamaya göre, ana teması “Cumhuriyet’in 100. Yılında Çalışma Hayatı” olan bu yılki program, kurumların kendi alanlarında gerçekleştirdiği yeterli uygulama örneklerini kamuoyuyla paylaşmayı ve bu farkındalığı yaygınlaştırmayı amaçlıyor. .

Programa kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, şirketler, eğitim kurumları, vakıflar ve dernekler projeleri ile katılabiliyor.

Kurumsal sosyal sorumluluk projelerini destekleyen programa başvurular 7 Eylül’de başladı ve 16 Ekim’de sona erecek.

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından teknik komite değerlendirmesi yapılacak. Sürecin ardından ödüller 1 Aralık’ta düzenlenecek törenle sahiplerini bulacak.

Bu yıl ödüller, “Birlikte Mümkün”, “Çeşitlilik ve Katılım”, “Dijitalleşme”, “Yeşil Dönüşüm”, “İşimizin Yarını”, “Afet Sonrası Dayanışma” ve “İş Sağlığı ve Güvenliği” kategorilerinde verilecek. Emniyet”.

Katılımcı kurumlar, Tohum-Eğitim, Kültür ve Doğa Derneği işbirliğiyle hayata geçirilen “Yeşilde Ortak” kampanyasına başvuru sürecinde de fidan bağışında bulunabilecek. Fidanlar Çanakkale’de “Cumhuriyet’in 100. yılında Ortak Yarınlar Hatıra Ormanı” oluşturacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu