Haber

Shakira ve Pique savaşındaki son teslimiyet bomba! Balkonu görenler gözlerine inanamadı

12 yıldır birlikte olduğu Gerard Pique’yi aldattıktan sonra ayrılan dünyaca ünlü şarkıcı Shakira, rekor kıran şarkısıyla başlattığı çekişmeyle gündeme geldi.

“22 yaşındaki bir kıza layıkım”

Hakira, yeni şarkısı ‘Music Sessions #53’ ile büyük ses getirdi. Shakira’nın Pique’ye gönderme yaptığı iddia edilen şarkısının sözlerinde, “Ben 22 yaşında iki kıza bedelim. Ferrari’yi Twingo’ya aldın. Rolex’i Casio’ya aldın. Kapıma bas, kayınvalidemin yanında.” Onu kitlesine ve hükümete borç içinde bıraktın/ Beni incittiğini düşündün ama beni daha güçlü bir insan yaptın”.

TWINGO İLE CEVAPLAYIN

Gerard Pique de göndermelerle dolu şarkıya ilginç bir videoyla yanıt verdi. Efsane futbolcu, şarkıda bahsi geçen Renault Twingo marka aracıyla ilgili bir video paylaştı. Pique daha sonra Casio market ile bir etkinliğe katıldı ve “Bu saat bir ömür boyu” dedi.

BALKONA YERLEŞTİRİLEN CADI

Yaşananların ardından Shakira’dan yeni bir hamle geldi. Shakira, Pique’nin annesinin evine bakan balkonuna büyük bir cadı figürü yerleştirdi. Gelişmeleri takip eden İspanyol gazeteci Marc Leirado Milan, Shakira’nın evinde Pique için yazılmış referans müziğin sürekli olarak çalındığını duyurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu