Haber

MHP Aydın İl Başkanı: Nazilli il olacak şehrin takımı satılmayacak

MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alicik, partisinin Nazilli ilçe hizmet binasında düzenlediği basın toplantısında, “Nazilli il olacak, şehrin takımı satılmayacak” dedi.

Daha önceki 2 dönem Nazilli Belediye Başkanlığı görevini üstlenen ve son 2019 seçimlerinde başkanlığı kaybeden Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alicik, partisinin Nazilli ilçe hizmet binasında basın mensuplarıyla bir araya geldi. Nazilli Belediyespor’un satılacağı ve Nazilli’nin il olacağı gündemdeki tezleri alan alıcı çok beğendi.

Nazilli Belediyespor ile ilgili konuşan Lider Buyerk, “Nazilli Belediyespor bizim aşkımız, farkımız. gündeme. Nazillispor’un sorumluluğuna el koydum. Hep birlikte.” Bunu yapalım. Nazilli Belediyespor satılmasın. Kadroyu alacak kişinin ne yapacağı esasen bellidir. Gerekirse yönetimde görevim olduğu halde yöneticiler kadar ben de öderim. Nazillispor için kapı kapı dolaşacağız. En kolay şey satmaktır. Nazilli’den başka yaşayacak ve gidecek yerimiz yok. “Konuşmak için değil sahip çıkmak için yönetici olunmamalı. Bu takım asla satılmamalı. Satılırsa herkesin suçudur. Her türlü sosyal aktivitenin başında futbol gelir.” dedi.

Konuşmasına devam eden Başkan Alıcak, geride kalan 10 yıllık hizmeti de anlatarak, “Karnemizi verdik” diyerek, “Restorasyonu yapılan Arpaz Beyler Köşkü’nün 100 küsur varislerini getiren benim” dedi. bugün başladı, hazırlıklarını tamamladı. Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’ni Aydın Büyükşehir Belediyesi’ne vermemek için çok mücadele verdik. Dün mücadele ettik ama bugün garajı teslim ettik. Nazilli’nin 82 mahallesinde de çalışmalarımız var. Bugün Atatürk’ün sözünü yerine getirmek Cumhur İttifakımızın şerefidir Nazilli mutlaka il olacaktır Genel Önderimiz Dr. Cumhur İttifakı” dedi. – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu