Haber

Kılıçdaroğlu ve eşi, Akşener ailesine konuk oldu

Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile eşi Selvi Kılıçdaroğlu, Akşener ailesine konuk oldu.

Akşener ailesinin Ankara’daki konutunu ziyaret eden iki lider, son gelişmeleri de değerlendirdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve eşi Tuncer Akşener ile fotoğrafını Twitter hesabından paylaşan Selvi Kılıçdaroğlu, “Kıymetli Akşener ailesine misafirperverlikleri için çok teşekkür ediyorum. Bugün şahit olduklarımıza rağmen güzel bir geceydi. Bu ülkenin barışa, sevgiye, kardeşliğe çok ihtiyacı var. Bahar geliyor.” derece düştü

Kemal Kılıçdaroğlu da tweet’i paylaşarak, “Akşener ailesine misafir olduk. Misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. Bu akşam bu toplantıları sık sık tekrarlamaya karar verdik. Ortalığı karıştırmaya çalışanlara itibar etmeyin. . Hep birlikte ülkemize baharı getireceğiz.”

AKŞENER: 1 HAFTA SONRA YEPYENİ BİR TARİH YAZACAĞIZ

Aynı fotoğrafı paylaşan Meral Akşener, “Bugün @SkilicdarogIu ve 13.Cumhurbaşkanı Adayımız @kilicdarogluk’u evimizde ağırlayarak güzel bir akşam geçirdik. Milletimizin huzurunu bozmaya çalışanların karşısında hep birlikte duracağız. Bir hafta içinde milletimizle birlikte yepyeni bir tarih yazacağız…” paylaşımında bulundu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu