Haber

Fuat Oktay, gençleri Togg ile gezdirip kokoreç yedi

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Türkiye’nin yerli otomobili Togg ile gezintiye çıktığı gençlerin davetini kabul ederek, Atatürk Orman Çiftliği’nde birlikte kokoreç yedi.

Oktay, Birlik Vakfı’ndaki söyleşinin ardından direksiyona geçerken, Togg deneyimi yaşamak için otomobiline bindirdiği gençler, Atatürk Orman Çiftliği’nde kokoreç yemeyi teklif ederek, “Gençlere hayır deme şansımız var mı? ?” sözlerine katıldı.

Gençlerle bir kokoreç dükkanında buluşmaya gelen Oktay, sohbet ettiği gençlere, “Bu kokoreç çalışıyor, bakın başlıyor mu, ben geleceğim, sonra geleceğim. Burada olay oldu” dedi. söz konusu.

Gençlerin eğitim hayatı ve hedefleri hakkında bilgi alan Oktay, “Yeter ki dik dur, devam et. Gelecek size emanet ettiğimiz bir Türkiye. Biz size misafir olacağız. Bugün sizler geleceği de var.” terimini kullandı.

Oktay gence, “Herkese bunun Kılıçdaroğlu’nun hamburgeri olmadığını söyleyin. Burası Türkiye’de bir restoran ve Kılıçdaroğlu’nun hamburgerinden çok daha kaliteli.” söz konusu.

Başkan Yardımcısı Oktay, kucağında tuttuğu bebekle yakından ilgilenerek, gençlerle fotoğraf çektirdikten sonra çevredeki esnafı ziyaret etti.

haberula.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu