Yaşam

Eşinden Orçun İynemli’ye şiddet ve uyuşturucu suçu şikayeti

Eda İynemli, eşi oyuncu Orçun İynemli tarafından dövüldüğünü belirterek suç duyurusunda bulundu.

Sabah’tan Atakan Irmak’ın haberine göre; Olay, 22 Ekim’de Eda ve Orçun İynemli’nin Beşiktaş ilçesindeki evinde meydana geldi. İddiaya göre çift tartıştı. Tartışmanın büyümesi üzerine Orçun İynemli, eşini dövdü. Eşinden şiddet gören İynemli, polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Eşinin kendisini dövdüğünü, evde de uyuşturucu üretip kullandığını anlattı. İhbar üzerine polis ekipleri, savcılığın izniyle söz konusu konutta arama yapmak için izin aldı. Arama sırasında polis ekipleri, evin içindeki saksılarda yetişen uyuşturucu maddeleri ele geçirdi. Uyuşturucu iddiasıyla gözaltına alınan oyuncu, sorgulanmak üzere polis merkezine götürüldü.

‘BAĞIMLIYIM, TEDAVİ OLMAK İSTİYORUM’

Oyuncu, yaptığı açıklamada evinde uyuşturucu kullanmaya çalıştığını belirterek, uyuşturucuyu satmak değil kullanmak niyetinde olduğunu belirtti. Bulunan tüm unsurların ilaç yapımında kullanılan unsurlar olduğunu belirten Orçun İynemli, aylık 250 bin lira geliri olduğunu, uyuşturucu satışından kazandığı paraya ihtiyacı olmadığını, oyunculuk, yönetmenlik ve oyunculuktan para kazandığını belirtti. seslendirme. Haftada 2-3 kez uyuşturucu kullandığını ve bağımlı olduğuna dikkat çeken İynemli, “Tedavi olmak istiyorum” dedi.

ADLİ DENETİME ALINDI

İfadesinin ardından nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne götürülen oyuncu, tutuklanmasını talep ederken, tartışmanın ardından eşinin kendisinden şikayetçi olduğunu ve bu durumdan üzüntü duyduğunu belirtti. Hakim, oyuncuyu yasal gözetim altına aldı, yurt dışına çıkışını yasakladı ve her cumartesi günü polise imza atması gerektiğine karar verdi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu