Haber

Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisi modern bir komplekse dönüşüyor

Yıldırım Belediyesi Dr. Sadık Ahmet SporTesisi çağdaş, fonksiyonel bir yaşam merkezine dönüştürecek çalışmalar aralıksız devam ediyor.

Yıldırım Belediyesi, Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisi’ni modern, donanımlı bir sosyal yaşam merkezine dönüştürmek için tüm hızıyla devam ediyor. 7 bin 548 metrekare inşaat alanına sahip, futbol sahası ve yüzme havuzundan oluşan mevcut tesisin yıkıldığı proje kapsamında yarı olimpik kapalı yüzme havuzu gibi toplam 17 proje yer alıyor. havuz, çocuklar için jimnastik, karate, taekwondo salonları, bayanlar için fitness center, modern kitap cafe, kütüphane ve YILMEK kursları. farklı birimler. 7’den 70’e tüm vatandaşların buluşma yeri olacak. Sadık Ahmet Spor ve Gençlik Merkezi açıldığında Yıldırım’a değer katacak.

“Geleceğimize yatırım yapıyoruz”

Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, gençlerin öncelikli hizmet kümelerinin ortasında yer aldığını vurgulayarak, gençlerin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkı sağlayacak projeleri hayata geçirdiklerini belirterek, “Kütüphaneler, okuma salonları, kültür merkezleri, Spor Tesisler ve sosyal yaşam merkezleri kazandırarak en büyük sermayemiz olan çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Bu doğrultuda değerli vizyon projelerimizden biri olan Dr. Sadık Ahmet Spor Tesisi’ni çağdaş bir gençlik ve spor kompleksine dönüştürüyoruz. 2023 sonunda açacağız Dr. Sadık Ahmet Gençlik ve Spor Merkezi açıldığında ilçenin nadide bir ihtiyacına cevap verecek. Merkezimiz tamamlandığında gençlerimizin kişisel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine katkı sağlayacak” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu