Yaşam

Dead By Daylight Filmi Geliyor

2019 yılı itibari ile sinema ve televizyon segmentlerinin toplamından daha fazla kâr elde eden oyun branşı, kısa sürede herkesin pay kapmak istediği bir rekabet ortamına dönüşmüştür. Doğal durum böyle olunca geçmişte onlarca başarısız girişime rağmen sinema şirketleri oyunları beyaz perdeye uyarlamaya başladı.

Özellikle The Last of Us’ın başarısından sonraOyunlardan uyarlanan yapımlar yeniden yükselişe geçerken korku yapımlarıyla tanınan Blumhouse, Dead by Daylight filmi için çalışmalara başladıklarını duyurdu.

Başarılı bir kaygı sineması olabilir

Arınma, M4gan ve Kırbaçfilmleriyle ünlü Blumhouse YapımlarıVe Korku SeansıMortal Kombat ve Anabelle gibi filmlerle tanınır atom canavarı Stüdyonun ortaklaşa yürüteceği sinemanın oyuna benzer bir atmosfere ve hikayeye sahip olacağı açıklandı (oyunun hikayesi var mı demeyin, evet var). Ancak oyundaki klasik korku sineması karakterleri yerine oyunun ilk sürümündeki karakterler ve Oyuna özel karakterlerin sinemada boy göstereceği belirtildi..

Öte yandan sinemanın şu an sadece fikir aşamasında olduğunu ve yönetmeninin bile kesin olmadığını belirten Blumhouse CEO’su James Dan, oyunun yapımcısı Behavior Team’den mektup aldıklarını ve her iki şirketin de anlaşmalı olduğunu söyledi. oyunun atmosferi “mükemmel bir korku filmi”için uygun olduğunu düşündükleriaçıkladı.

Film henüz fikir aşamasında olduğu için Dead by Daylight’ın beyaz perdedeki yerini ne zaman alacağı şu an için net değil. Ancak bazı görüşlere göre sinema, 2024 sonbaharında seyirciyle buluşabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu