Haber

Başkan Doğruer, Ramazan ayının bereketini Meclis Üyeleri ile paylaştı.

Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer, Belediye Meclis Üyeleri adına iftar yemeği düzenledi.

Ramazan ayı boyunca birçok iftar yemeği düzenleyen Kınık Belediye Başkanı Dr. Sadık Doğruer bu kez meclis üyeleriyle bir araya geldi.

Kınık Belediyesi Sosyal Tesislerinden DelezYaşam Vadisi’nde Kınık Meclis Üyeleri ile birlikte gerçekleştirilen iftar yemeğinde; Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Adem Paydaş, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı İsmail Yılmaz, Refah Partisi İlçe Başkanı H. Hüseyin Levent ve Türkiye İşçi Partisi İlçe Başkanı Sefa Köken katıldı.

Ramazan ayının bereketi paylaşıldı ve Nisan ayında Olağan Meclis Toplantısı yapıldı.

Ramazan ayı boyunca düzenlenen düzenlemelerin birlik ve beraberliği pekiştirdiğini belirten Başkan Doğruer, ‘Ramazan ayının ortasına geldiğimizde dostlarla bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Kınıkımıza hizmet eden meclis üyelerimizle birlikte el ele vererek ilçemize daha iyi hizmetler vermeyi hedefliyoruz. Yaşadığımız bu birlik ve beraberlik döneminde güzel hizmetler sunacağımızı umuyorum. İftar programımıza katılan tüm meclis üyelerimizin Ramazan Bayramı kutlu olsun. Aileleri ile birlikte sağlık, esenlik ve huzur içinde; Kendilerine nice ramazan bayramları diliyorum” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

anamurhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu