Haber

Aziz Yıldırım’dan Ali Koç’a tarihi çağrı: Fenerbahçe’nin varlıkları satışta hepsini alacağım

FenerbahçeKulübün eski başkanı Aziz Yıldırım, düzenlediği basın toplantısında kulübün borçlarının kapatılması için Ali Koç’a tarihi bir davette bulundu.

“HER ŞEYİ ALIYORUM”

Aziz Yıldırım yaptığı açıklamada, ” Fenerbahçe Hiçbir şey istemiyorum! Herkes beni rahat bıraksın. Ailem ve işimle ilgilenmeme izin verin. beni zorlama Para harcamak benim için çocuk oyuncağı. Adam zengin, para harcayamıyor. Adamın parası yok, çok para harcıyor. Varlıklarını toplasınlar ve bu değerler üzerinden satsınlar. Hepsini alacağım! sıfırlayacağım Fenerbahçe‘ nin borcunu sıfırlayacağım.

“KOLEJİ KENDİM YAPACAĞIM”

Yıldırım da şunları söyledi: Fenerbahçe Okulu kapatmalarına izin verme. Bir yer bulsunlar, kirayı ben öderim. Bina yıkılacaksa hemen yıkalım. Üniversiteyi kendim yapacağım. isteyen olursa katılsın O çocuklar orada okumaya devam etsin. Üniversiteyi para kazanmak için yapmadık. Fenerbahçe ruhu gelişsin diye yaptık. Bu kulüp; Taraftarın, kongre üyelerinin ve Fenerbahçe’nindir. Bunlar bireyler değil. Birlik ve beraberlik istiyorsunuz, önce onları ortadan kaldıracaksınız. Ozan Balaban, Selim Kosif’in biletlerini iptal etti. Eleştirdiler… Böyle bir şey olmaz.”

habernazilli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu