Haber

“100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek

 

“yüz. “2017 G3 Girişimcilik Zirvesi” düzenlenecek

 

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyetin 100. yılında girişimcilik alanında değerli isimleri bir araya getiriyor. “100. Yıl G3 Girişimcilik Zirvesi”, 1 Kasım Çarşamba günü saat 13.30’da, Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği’nin ev sahipliğinde, GEN Türkiye, Habitat Derneği ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin ev sahipliğinde Akra Otel’de gerçekleştirilecek. Hindi.

 

Cumhuriyetimizin 100. yılı münasebetiyle düzenlenecek olan “100. Yıl”, Açık Toplantı Mentor – Girişimci Toplantısı ile başlayacak. “2019 G3 Girişimcilik Zirvesi” girişimcilerin Türkiye’nin önde gelen mentorları ve iş insanlarıyla buluşmasını sağlayacak. Tepe; Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, GEN Türkiye Yönetim Kurulu Lideri Nevzat Aydın, ANSİAD Yönetim Kurulu Lideri Akın Akıncı, Habitat Derneği Yönetim Kurulu Lideri Sezai Hazir, TÜSİAD Yönetim Kurulu Lideri Orhan Turan, TÜRKONFED Lideri Süleyman Sönmez, TOBB Lideri M. Rıfat Hisarcıklıoğlu ve KAGİDER Lider Emine Fazilet gibi girişimcilik ekosisteminin değerli isimlerini ve konuşmacılarını Antalya iş dünyasıyla buluşturacak.

İŞ DÜNYASININ DEĞERLİ İSİMLERİNİ ağırlayacak

1 Kasım Çarşamba günü saat 13.30’da Akra Otel’de Zirve, “Türkiye’den Küresel Değerli Teknoloji Girişimleri Çıkarmak”, “Nesiller Arası Girişimcilikte Dönüşüm”, “Kadın Girişimciler ve Ekosistemi Güçlendiren Aktörlerle Dünyayı Değiştirmek” başlıklı panellerle iş dünyasından değerli isimleri ağırlayacak. Girişimcilik dünyasının, sivil toplumun ve dijital dönüşümün önde gelen temsilcilerinin deneyimlerini paylaşacağı etkinlik kapsamında, alanında uzman girişimciler deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak; Girişimcilik politikaları, girişimcilik ekosisteminin hızlandırıcı ve destekleyici aktörleri incelenecektir. . Zirveye gazeteci Muharrir Hasret Gürses ev sahipliği yapacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu